A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Великоновосілківський професійний ліцей

Новини

Перший урок на тему «Власний шлях до самореалізації або як стати особистістю»

2 вересня у ліцеї було проведено перший урок на тему «Власний шлях до самореалізації або як стати особистістю». Мета уроку: сприяти розвитку чітких життєвих орієнтирів; виховувати прагнення до позитивних вчинків, уміння створювати ситуацію успіху.

12:29 03.09.2019

Початок нового навчального року у ВПЛ

Початок нового навчального року - це день, який веде у новий світ знань та відкриттів, день коли тисячі юнаків і дівчат переступають поріг навчальних закладів. Цього дня звучать перші святкові дзвоники, які щороку оголошують про початок нового етапу в житті мільйонів українців.

13:26 02.09.2019

Придбання сучасної техніки

Напередодні нового навчального року Великоновосілківський професійний ліцей придбав сучасну техніку: завантажувач сівалок 3С-30М призначений для доставки і завантаження зерна в сівалки, та каток ККШ-6Г-02 призначений для передпосівного і післяпосівного оброблення грунту, подрібнення поверхневої грунтової кірки і часткового вирівнювання зораного поля, прикочування грунту з метою зниження втрат вологи, коткування снігу. Застосування кільчасто -шпорових котків ККШ 6 покращує рівномірність сходів, зберігає посіви від видування вітром і знищення птахами, що дозволяє отримати приріст врожаю до 30%.

12:24 31.08.2019

Слова вдячності

"Праця не тільки там, де людина сіє хліб або садить дерево. Найбільш тонка, найбільш складна праця, коли людина приходить до людини, бачить у її очах, читає "поміж рядків" її поклик про допомогу. Ця праця є вищою мірою людського духу". Саме такі рядки В.О. Сухомлинського, підбиваючи підсумки навчального року, хотілось би присвятити давньому доброму другу Великоновосілківського  професійного ліцею – Сергію Дмитровичу Кириллову, який відставивши безліч турбот та проблем, завжди приходить на допомогу нашому навчальному закладу.

14:52 25.06.2019

Щорічний звіт директора

21.06.2019 р. у Великоновосілківському професійному ліцеї відбувся щорічний звіт директора Миколи Георгійовича Малтабара перед педагогічним, батьківським колективами та громадськістю за 2018-2019 навчальний рік.

10:00 24.06.2019

«З лану до столу»

Ми завжди вибираємо те, що смакує найкраще, це наш принцип у підході до вибору їжі. Щоб не говорили, але смак набагато сильніший і кращий у натурально вирощених продуктів.

11:22 19.06.2019

Щасти на ЗНО! Сьогодні учні складають ЗНО з української мови та літератури

Абітурієнти мають виконати 58 завдань, з яких відповіді на 34 завдання з української мови будуть зараховані як державна підсумкова атестація У четвер, 23 травня, відбудеться тестування з української мови та літератури. Про це йдеться на сторінці Українського центру оцінювання якості освіти у Facebook. ЗНО з української мови та літератури є обов’язковим для всіх випусників закладів середньої загальної освіти, результати тесту з цього предмету зараховуються як державна підсумкова атестація. Також сертифікат ЗНО з української мови та літератури є обов’язковим для вступу у заклади вищої освіти. Тестування триватиме 180 хвилин. Загалом абітурієнти мають виконати 58 завдань, з яких відповіді на 34 завдання з української мови будуть зараховані як державна підсумкова атестація. Максимальна кількість балів ЗНО з української мови та літератури — 104 (шкала оцінювання 100-200). Максимальна кількість балів ДПА — 68 (за шкалою оцінювання 1-12). В 2019 році на ЗНО з української мови та літератури, за даними УЦОЯО, зареєструвалося 320 736 осіб. Серед цьогорічних новацій ЗНО з української мови та літератури - встановлення адаптивного порогу для осіб з особливими освітніми потребами, які здобувають або здобували повну загальну середню освіту мовою, що не належить до слов’янської групи мов, або мовою корінних народів, та мають кількість тестових балів, меншу за поріг «склав/не склав». 21 травня відбулося ЗНО з математики, результати тесту оголосять до 14 червня. У понеділок, 27 травня, пройде ЗНО з іспанської, німецької, французької мов. У вівторок, 28 травня, відбудеться ЗНО з англійської мови. 30 травня відбудеться тестування з фізики, 4 червня - з історії України, 6 червня - з біології, 11 червня - з географії, 13 червня - з хімії. 

08:40 23.05.2019

Заходи до Дня Європи

18 травня представники Великоновосілківського професійного ліцею за ініціативи Великоновосілківської РДА взяли участь у заходах присвячених святкуванню Дня Європи у м.Бахмут.

12:46 20.05.2019

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора