A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Великоновосілківський професійний ліцей

Новини

«Осінній бал – 2019»

Осінь – чудова пора. Вона може бути водночас сонячною й похмурою, теплою й холодною, сухою й дощовою. Восени якось стає сумно на душі. Тому хочеться сидіти вдома, пити чай зі смаколиками й дивитися цікавий фільм. Але усе це не стосується педагогічних працівників та здобувачів освіти Великоновосілківського професійного ліцею, які прийшли 7 листопада на дійство прощання із золотою порою до гуртожитку.

12:21 09.11.2019

Співпраця ВПЛ з Продовольчою сільськогосподарською організацією Об'єднаних Націй

З метою налагодження тісної співпраці 7 листопада до Великоновосілківського професійного ліцею завітали представники Продовольчої сільськогосподарської організації Об'єднаних Націй (Food and Agriculture Organization, FAO) - Михаіл Брет (економіст регіонального бюро по Європі та Центральній Азіїї), Сашо Мартинов (радник програми ), Роберт Ван Оттердік (менеджер з сільського господарства) Гості ознайомились з освітнім процесом, матеріальною базою та навчальним господарством ліцею.

12:13 07.11.2019

Наше "Техно-місто"

Кажуть, що творчий учень є дзеркальним відображенням творчого вчителя. Протягом двох місяців педагоги Великоновосілківського професійного ліцею створювали нові експонати для нашого "Техно-міста". Вийшло чудово!

13:30 29.10.2019

«Живи та працюй в Україні»

3 жовтня колектив Великоновосілківського професійного ліцею взяв участь у Регіональному форумі кар’єри «Живи та працюй в Україні» який проходив у місті Маріуполі під гаслом «Схід і захід разом». Здобувачі освіти нашого навчального закладу запропонували відвідувачам три майстер-класи : регулювання клапанів у голівці двигуна, використання оборотного плугу в сільському господарстві, розбирання та збирання плугу, та складання іспиту на макеті навчального автомобільного майданчика.

13:07 24.10.2019

Стажування у Литві

Здобувачі освіти Великоновосіілківського професійного ліцею при підтримці Громадської організації "Розробники передового середовища" спільно з Європейським центром підвищення кваліфікації долучилися до Програми стажування у Навчальному центрі «Vilniaus Jeruzal?s darbo rinkos mokymo centras" (Литва, місто Вільнюс) згідно програми підвищення кваліфікації за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».

10:44 19.10.2019

Святкова екскурсія

Осіннім суботнім днем 5 жовтня, за пропозицією адміністрації Великоновосілківського професійного ліцею, колектив відзначив своє професійне свято екскурсією до Артемівського заводу шампанських вин . Ми познайомилися з прекрасною професією винороба, дізнались про виробництво ігристих вин класичним способом, пройшли гіпсовими штольнями майже чотири кілометри, поступово знайомлячись з технологічним процесом , обладнанням, легендами виробництва вина – напитку богів.

10:46 07.10.2019

Святкування Дня працівників освіти

Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.

18:43 04.10.2019

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора