A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Великоновосілківський професійний ліцей

Новини

Виховна година до Дня Соборності України

Лунає пісня солов'їна І вітер віє степовий. Моя соборна Україна Знов зустрічає день новий. Послухай, брате-українцю, Хоч історично склалось так, Що територія різниться, Одна земля у нас, однак. Ми з вами – це одне єдине, Ми – це родина: ти і я. Дві сторони у України, Та Україна в нас одна. А ми усі сини і дочки, Неначе в морі кораблі, Розкидані по всіх куточках Всеукраїнської землі. А наша єдність нездоланна, Бо в нас тече козацька кров. За скільки літ нас не здолали, А отже вистоїмо знов. Яка ж вдалась сьогодні днина! Що хочеться співать пісень Моя соборна Україна Знов зустрічає новий день. 22 січня у Великоновосілківському професійному ліцеї викладач історії Снітко І.С. провів виховну годину до Дня Соборності України. Мета заходу: розширити кругозір здобувачів освіти про історію виникнення та святкування Дня Соборності України;

13:54 22.01.2020

Новорічні святкування

9 грудня – одна із найочікуваніших дат у році, день, перед яким усі дітлахи намагаються бути якомога чемнішими – свято Миколая.

20:49 19.12.2019

«Виконання та дотримання вимог пожежної безпеки працівниками та учнями ліцею».

7 та 18 грудня у Великоновосілківському професійному ліцеї було проведено організаційні заходи за темою «Виконання та дотримання вимог пожежної безпеки працівниками та учнями ліцею». Було висвітлено та обговорено питання щодо обов’язків посадових осіб,відповідальних за пожежну безпеку по кожному об’єкту; дотримання вимог щодо експлуатації електроприладів учнями, які проживають в гуртожитку та працівниками на робочих місцях.

11:42 18.12.2019

Дебют першокурсників - 2019

Осінь – це не тільки черговий навчальний рік, а і поповнення великої родини Великоновосілківського професійного ліцею новими друзями – першокурсниками. А як найшвидше і найкраще познайомитися, згуртуватися? Звичайно ж, у творчій команді! «Дебют першокурсника» - саме так називається найяскравіше осіннє свято в нашому ліцеї!

13:49 29.11.2019

Тиждень професії "Кухар"

Міжнародний день кухарів був заснований 20 жовтня 2004 року за активною участю кулінарних співтовариств. Приготування їжі - це унікальний процес . Професійний кухар, як диригент, успіх якого залежить не тільки від його знань і досвіду, але і від особливого таланту і чуття.

10:55 22.11.2019

Тренінг «Школа безпечної міграції»

На виконання ЗУ «Про попередження торгівлі людьми», з метою виконання Плану заходів щодо запобігання торгівлі людьми до 2020 року, затвердженого наказом МОН № 405 від 08.04.2016 року, громадська правозахисна організація «Егіда-Запоріжжя» в 2019-2020 році, в межах реалізації проекту «Протидія торгівлі людьми та молоддю в Україні», за підтримки Агенції ООН по міграції (Міжнародної організації з міграції) впроваджує превентивну діяльність серед молоді вразливої до торгівлі людьми, що здобуває освіту у закладах професійної (професійно-технічної) освіти.

10:52 20.11.2019

Тиждень безпеки дорожнього руху

Зберегти здоров’я і життя людей на нашій чудовій планеті — найважливіше завдання багатьох служб: медиків, педагогів, працівників державної автоінспекції, пожежних.

10:49 14.11.2019

Свято працівників сільського господарства

З давніх – давен восени, коли землю вкриває жовте листя, коли зібрано врожай, а комори та стодоли заповнені збіжжям, ми відзначаємо Свято працівників сільського господарства. Осінь – найдорожча серцю хлібна пора.

16:48 13.11.2019

Майстер клас у "Школі кулінарного мистецтва"

«Приготування їжі - це унікальний процес», - скаже будь- який кухар. Рецепт є лише якоюсь загальною картою приготування страви. Смак, вірніше баланс смаків, тонкощі і момент, в який необхідно виробляти ті чи інші дії з продуктами і приправами - це ціла симфонія.

10:47 12.11.2019

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора