A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Великоновосілківський професійний ліцей

Методичні посиденьки «Компетентний педагог – запорука реалізації компетентнісного підходу до сучасного освітнього процесу»

Виховати компетентного творчого учня може лише компетентний і творчий педагог. Педагогічний колектив Великоновосілківського професійного ліцею, розуміючи важливість і складність проблем, які постають перед ним, працює над удосконаленням освітнього процесу, над формуванням особистості педагога, його педагогічної майстерності.
21.12 2018 року у ліцеї відбулися методичні посиденьки з теми «Компетентний педагог – запорука реалізації компетентнісного підходу до сучасного освітнього процесу». Учасники вивели формулу компетентності педагога, визначили складові підвищення компетентності вчителя.
Учасники об’єдналися у три групи: "Оптимісти» (МК «Спеціальні дисципліни»), «Лідери» (МК загальноосвітніх дисциплін, «Новатори» (МК «Кухар. Кондитер»). Були створені індивідуальні освітні маршрути «Сходинки до вдосконалення», виконані вправи на розвиток логічного мислення, вирішення проблемних педагогічних ситуацій. Методичні комісії взяли участь у конкурсі рекламістів – створили рекламу професії вчителя та презентувати її. У фіналі заходу виконали вправу "Соняшник" ( склали невелику програму особистісного зростання). Директор ліцею Малтабар М. Г. побажав учасникам, щоб галерея професійних перемог була у кожного надзвичайно великою, постійно поповнювалася новими ракурсами, а самоосвітні кейси та портфоліо – новими методами, прийомами, інноваціями, що у свою чергу сприятиме успішній реалізації компетентнісного підходу та модернізації освітнього процесу.

Cемінар - практикум «Компетентнісний підхід до освітнього процесу як вимога сучасності».

08 січня 2020 року у методичному кабінеті Великоновосілківського професійного ліцею відбувся семінар - практикум «Компетентнісний підхід до освітнього процесу як вимога сучасності». Мета заходу: вироблення позитивної мотивації діяльності педагогічного колективу з  вивчення та впровадження  технологій компетентнісного навчання; ознайомлення з досвідом  реалізації компетентнісного підходу. Завдання семінару :

15:29 09.01.2020

Практичний семінар "Важкі учні"

      «Важкі" діти - поняття педагогіки та дитячої психології. Під ним зазвичай розуміються діти, які втратили соціальні та моральні орієнтири і знаходять реалізацію своїх сил через конфлікт із загальноприйнятими соціальними і моральними нормами. У зв'язку з цим, постає питання: "Що ми знаємо про" важких" підлітків? Чому вони стають" важкими "для нас?". З метою пошуку відповіді на ці запитання та вивчення   підходу до важких підлітків, учнів  з девіантною поведінкою  методичний кабінет Великоновосілківського професійного ліцею разом з психологічною службою 25 жовтня 2019 року                                             провели практичний семінар з елементами тренінгу «Важкі учні».    Лейтмотивом заходу стали слова Спінози: «Душі перемагають не зброєю, а любов’ю і великодушністю».                                          

10:58 28.10.2019

Звіт з самоосвіти

Педагог-професіонал завжди шукає найоптимальніших шляхів для підвищення якості навчання та розвитку інтересу до предмета та професії. Сьогодні дуже важливо, щоб педпрацівник був творчою, саморозвиненою особистістю. Адже саме він має великий вплив на форму­вання світогляду людини, яку він навчає.

08:35 18.06.2019

Круглий стіл "Методичні родзинки уроку" (обмін досвідом)

10 травня 2019 року у методичному кабінеті Великоновосілківського професійного ліцею відбувся круглий стіл: «Методичні родзинки уроків» (обмін досвідом роботи). Педагогічні працівники ліцею поділилися своїми напрацюваннями з активізації пізнавальної активності учнів на уроках. Цікавими були виступи щодо застосування на уроках методів скетчноутінгу та скрайбінгу, квесту, ігрових технологій,  застосування відеоматеріалів тощо.

09:10 11.05.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора